Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Aşk, başta insanlar olmak üzere tüm nefes alıp veren canlıların güzel bir şekilde yaşamasını sağlayan temiz bir duygudur. Fakat bazı çiftler, bu konu yeterince şanslı olamayıp, aşklarını kısa zaman içinde tüketiyor. Bu yüzden insanlar bu tarz işler için medyumlara başvurarak, aşk ve sevgilerinin karşılıklı olmasını sağlıyor.

Aşk Büyüsü Nedir ve Hangi Amaçlarla Yapılır?

Aşk büyüsü etkisi gösterdiği andan itibaren, kişinin sevdiği kişi de ona sevgisini gösteriyor. Aşk büyüleri sadece bununla ibaret olmayıp ayrıca, aşk tazeleme, bağlama, birlikte olan kişileri ayırma, azalan aşkları çoğaltma gibi işlevler için de kullanılır.

Günümüzde sıkla aşk büyülerinin etki süreleri soruluyor. Ancak bu sorunun cevabı bu kadar aşk büyüsünün çeşidi olmasıyla imkansızlaşıyor. Çünkü farklı platformlara göre büyülerin etkisi tamamen değişiklik gösterir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Çeşitleri ve Etki Süreleri

Herhangi bir medyuma giderek, amacına göre yaptıracağınız aşk büyüsünün tesir etme etkisi duruma göre değişir.

Aşk büyülerinin ve etki süreleri şu şekildedir;

  • Hızlı Tesir Edebilen Aşk Büyüsü: Hızlı bir etki göstermesini sağlamak adına bu büyü türü yapılır. Yapıldıktan hemen hemen 10 gün içinde etkilerini göstermeye başlar. Ancak diğerlerine kıyasla biraz hafif bir büyüdür. Dolayısıyla etkisi uzun sürmez.
  • Gerçek Aşk Büyüsü: Oldukça etkili olmakla birlikte, yapıldıktan yaklaşık 2. Hafta itibariyle sonuçlarını göstermeye başlar. Büyü yapılan kişide, sevgi ve aşk yeşermeye başlayarak, aşk gitgide artar. Büyü toplamda 3 aşamadan oluşup, etkisi daha uzun olur.
  • Kalıcı Aşk Büyüsü: Kalıcı aşk büyüsü yapmak hem tehlikeli hem de biraz daha çetrefilli bir iştir. Çünkü uzman bir kişi tarafından yapılmasına rağmen neredeyse 21 ile 27 gün arasında büyü cevap verir.
  • Uzun Soluklu Aşk Büyüsü: En etkili aşk büyüleri arasında olan uzun soluklu aşk büyüsüdür. İşlemin yapılmasından itibaren ilk 3 hafta içinde etkisi göstererek, etkisi daha da artar. Büyüyü yapan kişileri özellikle memnun bırakan 1 numaralı büyü türüdür.

Büyü Etkisi Nasıl Anlaşılır?

Hayatımızın birçok anında aşk yönünden acı çeken insanlar görebiliriz. Bu yüzden bu kişileri ilk fırsatta bu acıdan kurtararak, sevdiği kişiyle tekrar beraber olmasını aşk büyüleri sayesinde başarabiliriz.

Bu büyüler arasında ayrıca, başka birlikteliği olan kişileri de ayırma çeşidi bulunur. Şöyle ki; kişi beraber olduğu kişiden yavaş yavaş soğuyarak ondan tamamen uzaklaşır. Böylece büyü yaptıran kişiye doğru ilgisi çoğalmaya başlar.

Dolayısıyla büyülerin etki süreleri de işlerin yapım ve amacına göre tamamen değişiklik gösterir. Büyüyü kimler yaptırıyorsa, kişi onu rüyasında görebilir ve aşık olma süreci daha çabuk olmaya başlar. Bu sayede kısa süre içinde sürekli o kişiyi düşünerek, her an yanında olmak ister. Bu tarz büyüleri yaptıran birçok kadın yakın zaman içinde evlilik teklifi alarak, büyülerin etkilerini ispatlamıştır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın