Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz kişinin duygularınıza karşılık vermemesi, sizden bir anda vazgeçmesi veya başkasına ilgi göstermesi gibi durumlarda insanlar çaresiz olarak aşk büyülerine yönelirler. Böylelikle sevdiklerine kavuşacaklarını düşünürler. Büyüler de kendi arlarında ak büyü ve kara büyü olarak ayrılırlar. Aşk için yapılan büyüler ak büyü olarak adlandırılmaktadır. Kötü bir amaç için yapılmayan büyüler adından da anlaşılacağı gibi ak büyü olarak isimlendirilir. Tabi ki sizi sevmesini istediğiniz kişi size haram ise (evli gibi) bu durumda kesinlikle yapılması tavsiye edilmez. Aşk büyülerinin tutması için gerekli olan bir diğer kısım ise büyü yapılan kişinin eskiden de olsa size karşı hislerinin olmuş olmasıdır.

Güvenilir Medyum Kimlerdir?

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülere olan talebin yoğunluğunu fırsat bilen sahte medyumlar çoğaldı. Bu konuda dikkat etmeniz gerek sahtecilere fırsat vermemeniz olacaktır. Bunu bilen kişiler evde kendilerinin yapabileceği büyüleri araştırmaktadır. Belirtmeliyiz ki bu yöntemde çok tehlikelidir. Yapacağınız yanlış bir işlem istemediğiniz kötü sonuçlara sebebiyet verebilir. Sorun yaşamak istemiyor iseniz mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız.

En Etkili Aşk Büyüleri Nelerdir?

Eski zamanlardan bu güne gelen kadim kitaplar doğrultusunda ismi bilinen aşk büyüsü çeşitleri bulunmaktadır. Bunlara ait içerik bilgileri yalnız o kitaplarda bulunmaktadır.

Bunlar nelerdir?

  • Kırmızı mumla ile aşık etme büyüsü
  • 40 düğüm ile yapılan aşk büyüsü
  • Nohut ile aşık etme büyüsü
  • 41 Karabiber ile aşık etme büyüsü
  • Şeker ve tuzla yapılan aşk büyüsü
  • Adet kanı ile yapılan aşk büyüsü
  • Saç veya tırnak ile yapılan aşk büyüsü
  • Kıyafeti yakılarak yapılan aşk büyüsü

Doğru bilgilere ulaşmanız için eski kadim öğretilerden destek almalısınız. Dediğimiz gibi yanlış yapacağınız bir işlem telafisi mümkün olmayan olaylara sebep olabilir.

Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Aşk büyülerini yaptıktan sonra hemen bir günde sonuç vermesi beklenilemez. Yapılış şekli, durumu gibi birçok faktör bulunan büyülerde etkisini ne zaman gösterdiği kesin bilgiler içermemektedir. Bazı büyü çeşitlerinde sonuç daha çabuk olurken bazıların da uzun sürebilmektedir. Eğer büyü yapılan kişinin üzerinde bir koruma var ise büyünün etkisiz olacağı söylenmektedir. Öncelikle üzerinde var olan etkilerin yok edilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında bir süre beklenmeli ve büyü için işlem yapılmalıdır.

Aşk Büyüsünün Etkilerini Nasıl Anlarız?

Yapılan büyü çeşitlerinin farklı olmasından dolayı vereceği etkiler de farklılık göstermektedir. Ama genel anlamda tüm büyülerin ortak etkileri bulunmaktadır. Büyü yapılan kişi bir süre sonra büyü yapan kişiyi düşünmeden edemez. Hatta uykularında dahi görmeye başlar. Büyü yapılan kişi erkek ise cinsel hayatı son bulur. Sevdiği kadından başka bir şey düşünemeyecek hale gelir. Bir süre sonra psikolojik olarak sorun yaşamaya başlar. Kimse ile konuşmaz ve derdini anlatmaz. Bu yüzden emin olmadan kesinlikle bu yollara başvurmamalısınız.

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın