Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adından da anlaşılacağı gibi bağlama büyüsü bir kimseyi diğerine bağlamak için yapılmaktadır. Boşanan ya da ayrılan çiftleri bir ara getirmek için başvurulan büyü çeşididir. Ancak sadece kişileri bağlamak için kullanılmaz. Birini evine bağlamak, istenilmeyen bir kişinin susmasını sağlamak için, kısmeti bağlamak için veya cinsel hayatını bitirmek için bağlamak anlamında da yapılmaktadır. En sık olarak uygulanma çeşidi ise seven kişileri birbirine bağlamak olmuştur.

Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyüler maalesef ki tehlikeli yollar olmuştur. Yanlış yapılan bir işlem, yanlış kişiye yapılan bir işlem hiç beklemediğiniz felaketleri getirebilmektedir. Bu yüzden yanlış bir uygulama yapmak çok tehlikelidir. Büyü zaten başlı başına tehlikelidir. Doğru yapılmış dahi olsa kişinin iradesini çalarak ona zorla bir şeyler yaptırmak olduğu için tehlike arz etmektedir. Bu yüzden büyülere başvurmadan önce biraz bekleyip düşünmeniz gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En Etkili Bağlama Büyüsü Nedir?

En etkili bağlama büyüsü olarak bilinen ve yaygın olarak kullanılan resimle yapılan büyü çeşididir. Resimle yapılan bağlama büyüsünde kişi kendisi büyü işlemini uygulamaktadır. sevdiğiniz kişiden ayrılmadınız ama aranız bozuk ise o zamanlarda da uygulanabilmektedir. İki kişinin resimleri ve isimleri kullanılarak yapılan bir işlemdir. Anne isimleri özellikle tüm büyülerde kullanılmaktadır. Resim ile bağlama büyüsünde de kullanılmaktadır. Resimler üzerine yazılan isimler ve okunan özel tılsımlı sözcüklerle yapılmaktadır. Etkisini kısa zamanda gösterdiği söylenmektedir. Büyüden sonra araları açılan kişilerin aniden birbirlerine yakınlaştıkları ve kalplerinin ısındığı söylenmektedir.

Bağlama Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Bağlama büyüsünün de kötü ve iyi çeşitleri olduğunu söylemiştik. Kötülük ya da iyilik adına yapılan bu büyünün kısa sürede etkili olduğu söylenmektedir. Eğer büyü yapılan kişinin üzerinde herhangi bir koruma veya etki yok ise kısa zamanda etkileri görülmeye başlanabilir. Üzerinde başka bir etki var ise önce onun çözülmesi gerekmektedir. Etkisini kısa sürede gösteren bu büyünün etkisi peki ne kadar sürmektedir? Eğer büyü yapılan kişi kendi üzerindeki etkileri fark eder ve bir hocaya giderse büyü etkisiz hale gelir. Eğer büyü bozdurulmadı ise uzun yıllar etkisi devam etmektedir denilmiştir.

Üzerinde Bağlama Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Büyü yapıldıktan sonra kişilerin üzerinde farklı belirtiler göstermektedir.

Ama büyü yapılan kişilerin genelinde görülen etkiler ise;

  • Psikolojik olarak rahatsızlık vermesi,
  • Kişinin büyü yapanın yanından ayrılmamak istemesi
  • Başka bir şey düşünemiyor hale gelmesi,
  • Agresif tavırlar ve öfke patlamaları çoğunlukla belirtiler arasındadır.

Kişi başlarda bunu kendisi fark edemez. Fark etmesi uzun bir süre alabilir. Yanında olan anne, baba gibi kişiler bu etkileri fark edebilirler. Yapılan büyü çeşidine göre kişide ciddi hasarlar meydana getirebilecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden büyü yaptırırken ya da yaparken muhakkak düşünmelisiniz. Unutmayın ki sizleri de etkileme olasılığı yüksektir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın