Mobilcom Debitel

Mobilcom Debitel - Daha Güvenli Bir Dijital Yaşam

cxLoyalty’un, Mobilcom dDebitel ile çalışmaya 2015 yılında başladı. Net bir hedefleri vardı: Müşterilerle daha derin ve odaklı bir ilişki kurarak onların hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler sunmak ve bu sayede daha fazla kalıcı müşteri ve ek gelir sağlamak.

Mobilcom Debitel, birçok müşterisinin dijital dünyayı yakından takip ettiğinin bilincindeydi; biz de sektördeki deneyimimize dayanarak, İnterneti sık kullanan kullanıcılarının en büyük kaygılarından birinin dijital güvenlik olduğunu biliyorduk.

Bu bilgileri bir araya getirdik ve cxLoyalty, mobilcom ile birlikte çalışarak siber güvenlik konusundaki kaygıları ortadan kaldıracak bir çözüm geliştirdi. Bu iş birliğinden, müşterilerin dijital ayak izini korumak amacıyla tasarlanmış online güvenlik platformu IDProtect doğdu. Geliştirilen bu platform, müşterilere online veri izleme hizmeti, kişisel verileri internet sitelerinden ve arama motorlarından kaldıran bir “online temizleyici” ve çağrı merkezlerimizden biri üzerinden 7/24 erişilebilir bir destek hattı sunmaktadır.

ID Protect’e yapılan başvuruların sayısı, hedefleri %20 oranında aştı. Mobilcom, yeni ürünün lansmanını takip eden süre içerisinde müşteri kazanma oranında %67’lik bir artış da kaydetti.

Önemli göstergeler

  • Hedeflenenin %20 üzerinde üyelik
  • Lansman sonrasında müşteri kazanma oranında %67’lik artış

mobiilcom debitel logo. Affinion ve mobilcom debitel. Müşteri bağlılığı