Devk Insurance

DEVK Insurance - Kişisel Veri Güvenliği Sigortası

Yaklaşık dört milyon müşterisiyle Almanya’nın önde gelen sigorta şirketlerinden olan DEVK Insurance, rakiplerinin karşısında fark yaratma isteğiyle cxLoyalty ile birlikte çalıştı.

Sigorta şirketi, müşterilerinin dijital ortamda daha fazla kişisel veri güvenliği istediklerini fark etmişti. cxLoyalty ile bir iş ortaklığına giren DEVK Insurance, müşterilerinin bu endişelerini ortadan kaldıran bir ürün sundu: Online Bilgi Tarama ve Takip

Online Bilgi Tarama ve Takip, aylık abonelik ile, İnternet’i günde 24 saat tarayarak müşterilerinin internet üzerindeki kişisel bilgilerini düzenli olarak takip eden ve izleyen bir sistem olarak sunuldu. Müşterilerine kişisel bilgilerinin nerelerde bulunduğunu ileten sistem, ilgili risk seviyelerini bildiren uyarılar da göndermektedir.  Online Bilgi Tarama ve Takip, 7/24 çalışan yardım hattı ile iletişime geçen müşterilere, kişisel bilgilerinin kötü amaçlı kullanımını önlemek üzere bu bilgilerin internet sitelerinden ve arama motorlarından silinmesini istemelerine olanak sağlamaktadır.

Online Bilgi Tarama ve Takip’in devreye alınması, DEVK Insurance’a ileri görüşlü ve müşteri odaklı sigorta sağlayıcısı unvanını kazandırmakla beraber ek gelir sağlanmasına da yardımcı oldu.

Önemli göstergeler

  • Kişisel bilgilerin daha güçlü korunması
  • 24 saat yardım hattı
  • Ek gelir sağlayan bir çözüm

devk insurance logo. Affinion ve Devk Insurance müşteri bağlılığı