Güvenilir Medyum Kimlerdir?

​​​​​​Medyum deyince aklımıza ilk gelen televizyon programlarında birbirine hakaret eden ve birbirine saldıran kişilerdir. Gerçek ise böyle değildir. Bu tarz kişiler medyumluk adını kirletip güvenilirliğini sarsan kişilerdir. Peki, güvenilir medyum kimlerdir?

Medyum Nedir?

Medyum; doğuştan gelen bir yetenek ile donanmış ve bu yeteneği dini bilgiler ile tamamlayarak kullanan kişilerdir. Medyumlar, insanların bazı sıkıntı ve problemlerine çeşitli yollar ile çözüm üretir. Günümüzde ise çok yanlış bilinen gerçekler var. Örneğin; hocaları medyum olarak gören kişiler var.

Özellikle doğu bölgelerinde şıh adı verilen kişiler de medyum olarak görülür. Bunun dışında fal bakan, tarot kağıdı açan kişilere bile medyum diyenler var. Hoca, şıh ya da fal bakan kişilere medyum denmez. Bunlar çok yanlış bilgilerdir. Medyumluk doğuştan gelmeli ve ilim ile tamamlanmalıdır.

Medyum Nedir?

Medyumlar Ne Yapar?

Medyumlar; yetenekleri ve birikimleri sayesinde birçok konuda çözüm üretir.

Medyumların uğraştığı bazı konular şöyledir;

  • Bağlama büyüsü yapmak
  • Boşanmama büyüsü yapmak
  • Aşk büyüsü yapmak
  • Büyü yapılmış kişilerin büyüsünü çözmek
  • Sıkıntı büyüsü yapmak
  • Dua okumak
  • Arası bozuk olan kişilerin arasını düzeltmek
  • Evlilikleri kurtarmak
  • Kaybolmuş eşyaları bulmak

Medyumlar, bu ve buna benzer birçok şeyi yapan kişilerdir.

Güvenilir Medyum Kimlerdir?

Bir medyumun güvenilirliğini ilmi, yeteneği ve bunu nasıl kullandığı ile ilgilidir. Güvenilir medyumların doğuştan gelen yetenekleri vardır. Bizlerin göremediği farkına varamadığı olayları görür ve algılar. Bu yeteneği sayesinde de çözüm üretir.

Güvenilir medyumların ilmi bilgisi çok yüksektir. Bu sayede büyü adını verdiğimiz tılsımları yazabildiği gibi kötü niyetle yazılmış olan büyüleri de bozabilir. Ayrıca para ikinci plandadır.

Güvenilir medyumların amacı kendisine getirilen soruna çözüm bulmaktır. Parayı düşünmez sorunu çözmeye çalışırlar. Güvenilir bir medyum insanların iyiliği için çalışır. Zarar verecek ve sıkıntı yaratacak büyüler yapmaz.

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

Çevremizde çok sayıda Hacı, hoca, falcı ve adına medyum diyen kişiler vardır. Ne yazık ki bunların büyük bir kısmı sahtekarlık peşindedir. Tek derdi para olan bu kişilere sahte medyum diyebiliriz. Bir başka yanlış düşünce fal açan kişileri de medyum diye düşünmemiz.

Bu kişilerin de medyumluk ile alakası yoktur. İyi bir medyum bulmak çok da zor değildir. Çevrede en çok tanınan, en çok tavsiye edilen ve yaptığı örnek büyüleri olan kişiler gerçek medyumlardır. Bu tarz medyumların yaptığı büyülere güvenebilirsiniz.

Medyumluk ve medyumlar kötü bir şey değildir. Halkımızın büyük çoğunluğu büyüyü kötü olarak görür ve bununla uğraşan kişileri de kötü olarak kabul ederler. Güvenilir bir medyum kötülük büyüsü yapmaz. Aksine insanlara yardım etmeye ve onların sıkıntılarına çözüm bulmaya çalışır. Bu yüzden medyum deyince aklımıza kötü insan ve kötü işler yapan kişi gelmemeli.

Similar Posts

Bir yanıt yazın