Hakkımızda

‘Smarter Engagement’, bizim için sadece sözcüklerden ibaret değil.

cxLoyalty, müşteri bağlılığı ile eş anlamlıdır. ‘Smarter Engagement’, müşterilerinizle daha derin ve daha kalıcı ilişkiler kurabilmenize olanak sağlar. 40 yılı aşkın bir süredir kendimizi bir tek bu amaca erişmek için adadık.

Türkiye’de de 2012 yılında Boyner’den çoğunluk hisselerini alarak bünyemize kattığımız Back-Up ile hizmet veriyoruz. Müşteri bağlılığı konusunda uluslararası pazarda sahip olduğumuz birikim, deneyim ve uzmanlığı Back-Up’ın Türkiye pazarındaki tecrübesi ve yenilikçiliği ile birleştirerek müşterilerimize yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Sürekli gelişen iş dünyası, zeki ve yenilikçi kişiler gerektirir. Biz de bu sektörde öncü olarak tanınmaktayız: dünyanın her yerinde artık yaygın bir uygulama olan kazanç sağlayan sadakat programları gibi çözümlerin yaratıcısıyız.

Sunduğumuz başarılı ürünleri sürekli olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Müşterilerinize sürekli olarak daha anlamlı ve odaklı bir yaklaşımda bulunabilmeniz için kapsamlı deneyim ve birikimimizi en son teknolojiler ve yaratıcılıkla sürekli olarak buluşturuyoruz.

Smarter Engagement’ı sağlayanlar

Değerlerimiz

Daha yakın, daha odaklı ilişkiler kurmamızı sağlayan tutkumuzdur. Bunu müşterileriniz ve sizin için gerçekten önemli olan noktalara odaklanarak yapıyoruz. Size verdiğimiz hizmetleri geliştirmek için tükenmez bir enerjiye sahibiz.

En iyi ilişkilerin eşitlik ilkesine ve iş birliğine dayandığına dair inancımızdan dolayı, her iki tarafı düşünmeye yönelik bir iletişimi her zaman tercih ediyoruz. Hiçbir ilişki güven olmadan başarılı olamaz. Bu nedenle, tutamayacağımız sözler vermeyiz. Verdiğimiz söz ne ise, sunduğumuz hizmet de daima odur. Geliştirdiğimiz stratejiler, 40 yılı kapsayan deneyimin, bilginin ve uzmanlığın bir sonucudur.