Medyumlar Neler Yapabilir?

Öncelikle medyum nedir ve medyum kimlere denir onu açıklamak gerekmektedir. Medyum, bazı özel yetenekleri olan kişilerdir. Bizim göremediğimiz varlıklar ile iletişime geçerek geçmiş ve gelecekten haber getirdiklerini söylerler. Kimileri doğuştan gelen yeteneklerinin farkına varırlar ve geliştirme yolunda çalışırlar.

Kimileri ise bu konuda çok meraklı olup bu konuda eğitimler alırlar. Bir nevi sonradan medyum olma yolunda ilerlerler. Medyumların da iyi ve kötüleri bulunmaktadır. Bazı medyumlar kötülük adına hizmet etmezler. İnsanları olabilecek kötü durumlara karşı uyarırlar. Bazıları ise kötü amaçlı büyü yaparlar ve kötü sonuçlara sebebiyet verirler.

Medyum Olmanın Belirtileri Nelerdir?

Medyumluk yeteneği olanlar doğdukları andan itibaren kimsede olmayan özel yeteneklere sahip olurlar.

Bunlar nelerdir:

 • Güçlü bir sezgi yeteneğine sahiptirler.
 • Duru görü adı verilen olacak olayları önceden görme yetisine sahiptirler.
 • Telepati yetenekleri üst seviyededir. İstenilen kişinin zihnine girerek okuma yapabilirler.
 • Doğaüstü varlıklarla rahatlıkla iletişim haline geçebilirler.
 • Doğaüstü varlıklardan geçmiş ve gelecek hakkında bilgi edindiklerini söylerler.

Biraz korkutucu olsa da eski zamanlarda medyumların olduğu bilinmektedir. Hatta medyumlara danışmaya giden üst seviyede kişilerde bulunmaktadır.

Kimler Medyum Olabilir?

Medyumlar Neleri Bilebilir?

Medyumların neleri bildiği ve bunları nasıl bildiğini hepimiz merak etmişizdir. Üstün yetenekleri ile bazı bilgileri bizlerden farklı şekilde öğrenebilmektedirler.

 • Eskiden yaşanmış olayları görebilmektedirler.
 • Gelecekte yaşanacak bazı olaylar kendilerine malum olmaktadır.
 • Kaybolan eşya, kişi gibi şeylerin bulunmasında yardımcı olurlar.
 • Kişilerin doğduğu zamanki yıldız hareketlerinden kişinin gelecekte yaşayacağı olaylar hakkında bilgi verirler.
 • Eğer ortada bir suç var ise (hırsızlık vs.) bunu kimin yaptığını görebilirler. Kişinin bulunmasına da yardım edebilirler.
 • Zihinlere girerek o zihinden geçenlerin okunmasını sağlayabilirler.
 • 6. hissi ve duru görü yeteneği çok gelişmiş olan medyumlar görmediğimiz alemle irtibata geçebilmektedir.

Medyumlar Büyü Yapar mı?

Medyumlar büyü yapabilirler. Ancak kötü amaç için büyü yapan medyumlar da bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi kötü büyüler insanın hayatını dahi tehlikeye sokabilecek işlemlerdir.

Bu nedenle kötü büyü yapan medyumlar dışında diğer medyumlar iyilik adına büyüler yapabilmektedirler. Bu büyüler nelerdir derseniz, aşk büyüleri, bağlama büyüleri, kısmet açma büyüleri gibi kötülüğe hizmet etmeyen büyülerdir. Medyumlar büyüleri üç harfliler ile irtibata geçerek gerçekleştirirler. Sonrasında büyü yaptıran kişiye özel olarak hazırladıkları vefk ve tılsımlar ile büyü işlemini gerçekleştirirler.

Son zamanlar da büyülere çok talep olmasından dolayı sahte medyumlar türemiştir. Sahte medyumlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bilmeden kötü bir şey yapmak tabi ki kimse istemez.

Herkes Medyum Olabilir mi?

Medyumluk bahsettiğimiz gibi doğuştan gelen yeteneklerin geliştirilmesi ile olur. Doğuştan yetenek olmadığı durumda eğitim veya öğrenme ile olmak zordur. Medyumluk fal bakan kişiler ile bir tutulmamalıdır. Herkes fal bakabilir ama herkes medyumluk yapamaz.

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın