Nasıl çalışıyoruz?

İş ortaklarımızın hizmetleri ve sağladıkları faydaları, program tasarımı tecrübesi ve pazarlama uzmanlığından oluşan geniş portföyümüzü teknolojiyle bir araya getiriyoruz. Böylece müşterilerimiz anlamlı, uzun ömürlü ve verimli ilişki kurmalarını sağlayan üstün müşteri tecrübesi edinirler.

İçerik

Siber Koruma ve Kimlik Koruması

Siber koruma ve kimlik koruma servisleri, kişisel bilgileri koruyor; bireyler, aileler ve KOBİ’ler için riskleri tespit ediyor ve azaltıyor. Modüller aşağıdaki ögeleri içeriyor:

 • Engelleme:
  • Eğitim – tehdit farkındalığını, gizliliği ve kimlik korumasını arttırmak amaçlı en iyi uygulamalar
  • Cihaz güvenliği uygulamaları– güvenli klavyeler, VPN ve anti-virüs yazılımları
 • Tespit:
  • Kişisel veri riskinin yerini belirlemek amacıyla interneti, sosyal medyayı ve Dark web’i takip etmek ve taramak.
  • Uyarı servisleri, veri tehlikelerinin ve risklerinin bildirilmesi
 • Çözüm:
  • Uzman destek hattı temsilcileri, kimlik hırsızlığı ve dolandırıcılıktan mustarip olanlar için rehberlik ve çözüm sağlıyor.

Yaşam Tarzı, Keyif ve Eğlence

cxLoyalty, müşterilerinizin ihtiyaçlarına, değerlerine ve keyif aldıkları şeylere göre mağaza indirimlerinden, restoran rezervasyonlarına, seçkin etkinliklerden hayatlarını değiştirecek seyahatlere kadar her türlü kişiselleştirilmiş teklifi sunuyor.

Yaşam Tarzı, Keyif ve Eğlence tekliflerimiz arasında şunlar bulunuyor:

 • Alışveriş: Seçkin ve büyük markaların hem fiziki hem de sanal mağazalarında indirimler, fırsatlar ve puanlar
 • Eğlence: Filmler, gösteriler ve restoranlar için indirim ve öncelik sunulması
 • Seyahat: Bireysel müşteriler için kişiye özel indirimli tatiller – özel deneyimler, paket fırsatlar, gemi seyahatleri ve şehir gezileri.
 • Concierge: Hayatı kolaylaştıran seçkin ayrıcalıklar – ayrıcalıklı müşteriler için havaalanında karşılama, VIP lounge erişimi, indirimli otopark, kişiselleştirilmiş hizmetler yoluyla şikayet yönetimi.

Müşteri İç Görüleri

5.000 adet iş ortağımızın 250 milyonun üzerinde müşterisiyle ilişkilerini güçlendirmelerine yardımcı olduk;

İç görüleri aksiyona dönüştürmek bağlılık modelimizin temel prensibini oluşturuyor. Farklı müşterilerinizin ilgisini çekecek teklifleri, önerileri ve mesajları anlıyoruz. Farklılaştırma, dönüştürme ya da tutundurma – programlarımız marka bağlılığını teşvik ediyor ve değer yaratıyor.

Veriye dayalı Pazarlama

Şirketler müşterinin hayatında tam olarak yer edinmek için önerilerde bulunmaktan, değer ve konfor sağlamaya kadar bağlılık kurmak zorundadır.  Mükemmel zamanlama ile doğru teklifi doğru kanaldan sunmak daha iyi ve kişisel müşteri deneyimleri yaratır.

Sosyal medya kaynaklı göstergelerle zenginleştirilmiş gerçek zamanlı ve pasif veriler, cxLoyalty’nin müşteri şablonlarını ve tercihlerini kavramasını sağlar. Müşterinin yolculuğunu optimize etmek adına sürekli ayarlanan profiller oluştururken, aynı zamanda gerçek zamanlı, çok kanallı ve kişiselleştirilmiş teklif ve iletişimler sunmak için hızlı bir şekilde davranışsal eğilimleri belirliyoruz.

Uyarlanabilir müşteri profilleme sistemimiz daha iyi hedef tespiti ve daha iyi – işlenebilir – sonuçlar yaratıyoruz.

Teknoloji Platformları

cxLoyalty’nin güvenli kurumsal platformları müşterilerin kişiselleştirilmiş veri ve mobil öncelikli teklifleri kolayca ve hızlıca üretmesini sağlıyor.

Platformlarımız, müşterilerimizin farklı önceliklerini ve gereksinimlerini karşılamak adına uyum sağlayabiliyor; örneğin faturalama, otomasyon, içerik yönetimi, data analitiği ve müşteri tecrübesini arttıracak çoklu kanal entegrasyonu gibi.

Bu sayede bulut sistemine konumlandırabilir, yerinde kullanabilir, veya uygulama Program ara yüzleri sayesinde müşterilerimizin teknoloji belleğine entegre olabiliriz; yani farklı gereksinimler, teknolojiler, güvenlik ve uyumluluk gibi durumlar için çözümler üretiriz.

Ortaklıklar

cxLoyalty canlı bir tedarikçi ekosistemi oluşturarak en yüksek kalitede fayda ve içerik sağlıyor. Her bir ortağımız mükemmele ulaşma tutkumuzu paylaşır.

Teklif ve ürünlerimizin genişliği ve çeşitliliği dijital öncelikli deneyimimizle bir araya gelerek benzersiz bir kişisel etkiye sahip iş önerileri ortaya koyuyor; güçlü bağlantılar ve marka bağlılığı yaratıyor.