Ne yapıyoruz?

Amaca uygun ilgiyi yaratmak için temel tekliflerinizi bütünleyici nitelikteki farklı programlarla dizayn edip, aynı zamanda yaşamı daha iyi, daha güvenli ve daha keyifli kılıyoruz. Pozitif marka çağrışımı ortaya koyarken ( Özel Marka uygulaması yapabiliyoruz) aynı anda müşteri bağlılığını ve gelirlerinizi arttırıyoruz.

Müşterilerimiz özelinde en iyi sonucu almak için esnek yaklaşım gösteriyoruz. Bazı müşteriler için bu, bütünleyici faydalar sağlayıp mevcut programları güçlendirmek demek. Bazıları içinse; veriye dayalı pazarlama sunmak, yukarı ve çapraz satış gibi belirli sonuçları ortaya çıkaracak teşvikler ve ödüllere odaklanmak veya pasif müşteri ilişkilerini yeniden canlandırmaktır.

cxLoyalty aynı zamanda uçtan uca bağlılık programlarını da tasarlayıp yönetiyor. Veri, iç görü, ödül, pazarlama uzmanlığı ve teknolojisinin bir karışımını kullanarak, bağlılığı sağlamak ve değer katmak amacıyla kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri yaratıyoruz. Kısacası, verinin hem müşterilerimiz için, hem de onların müşterileri için çalışmasını sağlıyoruz.

Doğru yaklaşım, doğru program ve doğru sonuçlar.