Hakkımızda

‘Smarter Engagement’, bizim için sadece sözcüklerden ibaret değil.

cxLoyalty, müşteri bağlılığı ile eş anlamlıdır. ‘Smarter Engagement’, müşterilerinizle daha derin ve daha kalıcı ilişkiler kurabilmenize olanak sağlar.

cxLoyalty, 40 yılı aşkın tecrübesiyle dünyada müşteri bağlılığı ve sadakat programları ile lider bir firmadır. Dünyada 22 ülkede faaliyet gösteren cxLoyalty, 2012 yılında Türkiye’nin sadakat programları alanında yenilikçi ve öncü markası Back-Up’ı bünyesine katarak Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. cxLoyalty müşteri bağlılığı konusunda uluslararası pazarda sahip olduğu birikim, deneyim ve uzmanlığı Back-Up’ın Türkiye pazarındaki tecrübesi ve yenilikçiliği ile birleştirerek müşterilerilere yaratıcı çözümler üretmektedir.

Sürekli gelişen iş dünyası, zeki ve yenilikçi kişiler gerektirir. Biz de bu sektörde öncü olarak tanınmaktayız: dünyanın her yerinde artık yaygın bir uygulama olan kazanç sağlayan sadakat programları gibi çözümlerin yaratıcısıyız.

Sunduğumuz başarılı ürünleri sürekli olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Müşterilerinize sürekli olarak daha anlamlı ve odaklı bir yaklaşımda bulunabilmeniz için kapsamlı deneyim ve birikimimizi en son teknolojiler ve yaratıcılıkla sürekli olarak buluşturuyoruz.

Smarter Engagement’ı sağlayanlar

Değerlerimiz

Daha yakın, daha odaklı ilişkiler kurmamızı sağlayan tutkumuzdur. Bunu müşterileriniz ve sizin için gerçekten önemli olan noktalara odaklanarak yapıyoruz. Size verdiğimiz hizmetleri geliştirmek için tükenmez bir enerjiye sahibiz.

En iyi ilişkilerin eşitlik ilkesine ve iş birliğine dayandığına dair inancımızdan dolayı, her iki tarafı düşünmeye yönelik bir iletişimi her zaman tercih ediyoruz. Hiçbir ilişki güven olmadan başarılı olamaz. Bu nedenle, tutamayacağımız sözler vermeyiz. Verdiğimiz söz ne ise, sunduğumuz hizmet de daima odur. Geliştirdiğimiz stratejiler, 40 yılı kapsayan deneyimin, bilginin ve uzmanlığın bir sonucudur.